Makina
Walizka uniwersalna DinoPlus Metall 45

Walizka uniwersalna
DinoPlus Metall 45

Allit
Walizka uniwersalna DinoPlus Metall 45

Produkty nie zawierają przykładowych akcesoriów i dodatków widocznych na niektórych zdjęciach

Pojemna walizka na frezarki i podobne duże elektronarzędzia. Wykonana ze stalowej blachy lakierowanej proszkowo, wyścielona pianką i zamykana na mocne zatrzaski.

Więcej szczegółów


141,20zł brutto

AL490605


DinoPlus Metall 45 jest uniwersalną walizką warsztatową przystosowaną do przechowywania i przenoszenia dużych elektronarzędzi i innych przedmiotów o cylindrycznych proporcjach, którym brakuje własnego opakowania. W walizce można zmieścić na przykład ręczną frezarkę stolarką, strug elektryczny, szlifierkę taśmową lub oscylacyjną. Majsterkowicze i półprofesjonaliści docenią zwłaszcza możliwość wykorzystania całej przestrzeni na dodatkowe akcesoria, przedłużacze czy zapasowe narzędzia.

Praktyczne rozwiązanie

Wykonana z blachy stalowej walizka jest zabezpieczona mocną warstwą lakieru proszkowego w ciemnopopielatym kolorze. Wewnętrzne powierzchnie pokrywy i dna walizki są wyścielone piankową wykładziną pomagającą chronić zawartość poczas transportu. Do przenoszenia służy pojedyczny wygodny uchwyt zamocowany w dłuższej ścianie bocznej. Pokrywa otwiera się na zawiasach, a zamykana jest za pomocą pary solidnych zatrzasków klamrowych.

Sprawdź inne warianty

Do przechowania narzędzi o jeszcze większej długości możesz użyć DinoPlus Metall 62. Jeśli potrzebujesz walizki o bardziej sześciennych proporcjach, sprawdź DinoPlus Metall 41.


Opis produktu napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Licencja ta nie obejmuje jednak wszystkich treści. Zapoznaj się z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Zespół Makina.pl poświęca dużo wysiłku, by zapewnić dokładne i aktualne informacje na podstawie danych i ilustracji dostarczanych przez producentów. Opisy i zdjęcia prezentujemy w dobrej wierze, nie możemy jednak wyeliminować pomyłek lub nieoczekiwanych zmian wprowadzonych przez producenta ani ponosić za nie odpowiedzialności. Wszystkie prawnie chronione znaki i nazwy należące do producentów i innych podmiotów są wykorzystane wyłącznie w celach informacyjnych.

Pojemność użyteczna
Szerokość wewnętrzna [mm] 440
Głębokość wewnętrzna [mm] 240
Wysokość wewnętrzna [mm] 192
Transport
Uchwyt do przenoszenia tak
Materiał
Rodzaj głównego materiału konstrukcyjnego stal
Odporność na oleje i smary tak
Wymiary
Długość całkowita [mm] 450
Szerokość całkowita [mm] 265
Wysokość całkowita [mm] 195

Dane techniczne produktów prezentujemy w celach poglądowych na podstawie informacji dostarczanych przez producentów. Wszystkie wartości liczbowe muszą być traktowane z tolerancją związaną ze specyfiką pomiarów lub trudnością w precyzyjnym zdefiniowaniu mierzonej wielkości. Ponadto nie możemy całkowicie wykluczyć błędów oraz zmian wprowadzonych przez producenta podczas ciągłego rozwoju produktów.

No customer comments for the moment.

Only registered user can post a new comment.

Opcje zaznaczenia

Zaznaczyłeś słowo lub kilka słów.

Zaznaczyłeś krótki fragment tekstu.

Zaznaczyłeś dłuższy tekst.

Jeśli zamierzasz skopiować ten fragment, użyj poniższego pola. Tekst w nim został już przygotowany do legalnego wykorzystania i nie może być zmieniany (wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy):

Opis produktu napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Zapoznaj się też z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Porównaj produkty

Użyj przycisku Porównaj na stronie produktu

Koszyk  

    jest pusty