Makina
Wizytówka grawerowana 90 x 50 mm

Wizytówka grawerowana 90 x 50 mm

Makina
Wizytówka grawerowana 90 x 50 mm

Produkty nie zawierają przykładowych akcesoriów i dodatków widocznych na niektórych zdjęciach

Elegancka wizytówka wykonana z laminatu grawerskiego o wymiarach 90 x 50 mm

Więcej szczegółów


3,00zł brutto


Oryginalna, elegancka wizytówka wykonana z laminatu grawerskiego. Grawer wykonany za pomocą lasera CO2. 

Doskonała do wyróżnienia się na elitarnych spotkaniach biznesowych. Możliwość dopasowania grafiki do potrzeb, zmiana układu, czcionki, koloru laminatu.


Opis produktu napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Licencja ta nie obejmuje jednak wszystkich treści. Zapoznaj się z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Zespół Makina.pl poświęca dużo wysiłku, by zapewnić dokładne i aktualne informacje na podstawie danych i ilustracji dostarczanych przez producentów. Opisy i zdjęcia prezentujemy w dobrej wierze, nie możemy jednak wyeliminować pomyłek lub nieoczekiwanych zmian wprowadzonych przez producenta ani ponosić za nie odpowiedzialności. Wszystkie prawnie chronione znaki i nazwy należące do producentów i innych podmiotów są wykorzystane wyłącznie w celach informacyjnych.

Grubość [mm] 1,6
Długość całkowita [mm] 90
Szerokość całkowita [mm] 50
Liczba sztuk w opakowaniu 50

Dane techniczne produktów prezentujemy w celach poglądowych na podstawie informacji dostarczanych przez producentów. Wszystkie wartości liczbowe muszą być traktowane z tolerancją związaną ze specyfiką pomiarów lub trudnością w precyzyjnym zdefiniowaniu mierzonej wielkości. Ponadto nie możemy całkowicie wykluczyć błędów oraz zmian wprowadzonych przez producenta podczas ciągłego rozwoju produktów.

No customer comments for the moment.

Only registered user can post a new comment.

Opcje zaznaczenia

Zaznaczyłeś słowo lub kilka słów.

Zaznaczyłeś krótki fragment tekstu.

Zaznaczyłeś dłuższy tekst.

Jeśli zamierzasz skopiować ten fragment, użyj poniższego pola. Tekst w nim został już przygotowany do legalnego wykorzystania i nie może być zmieniany (wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy):

Opis produktu napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Zapoznaj się też z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Porównaj produkty

Użyj przycisku Porównaj na stronie produktu

Koszyk  

    jest pusty