Makina
Próbka materiałów FoamWorks sample

Próbka materiałów
FoamWorks sample

Makina

Bezpłatna próbka materiałów piankowych, z których wykonujemy wkłady do pudełek, walizek i skrzyń. Pozwala porównać twardość różnych pianek i sposoby wykończenia powierzchni.

Więcej szczegółów


0,00zł brutto


Nasze wkłady do walizek, pudełek i skrzyń produkujemy z różnych materiałów w zależności od pożądanej twardości, odporności na uszkodzenia, faktury, koloru czy sposobu wykończenia powierzchni. Trudno jednak opisać, jak dany materiał dokładnie wygląda i jakie daje wrażenie przy dotyku – najlepiej przekonać się o tym samemu.

Ta próbka materiałów powinna pomóc w wyborze odpowiedniego rodzaju pianki, a przy okazji – możemy o tym zapewnić – dostarczy również odrobiny rozrywki.


Opcje zaznaczenia

Zaznaczyłeś słowo lub kilka słów.

Zaznaczyłeś krótki fragment tekstu.

Zaznaczyłeś dłuższy tekst.

Jeśli zamierzasz skopiować ten fragment, użyj poniższego pola. Tekst w nim został już przygotowany do legalnego wykorzystania i nie może być zmieniany (wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy):

Opis produktu napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Zapoznaj się też z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Porównaj produkty

Użyj przycisku Porównaj na stronie produktu

Koszyk  

    jest pusty