Makina
Skrzynka narz. MCPlus Solid 19 Standard

Skrzynka narz.
MCPlus Solid 19 Standard

Allit
Skrzynka narz. MCPlus Solid 19 Standard

Produkty nie zawierają przykładowych akcesoriów i dodatków widocznych na niektórych zdjęciach

Solidna skrzynka narzędziowa z długim uchwytem i zatrzaskami z mocnego tworzywa. Zaopatrzona w wyjmowaną tacę na drobniejsze elementy.

Więcej szczegółów


90,00zł brutto

AL476011


Skrzynka McPlus Solid 19 jest przeznaczona do przechowywania i transportu większych narzędzi ręcznych i elektrycznych wraz z dobrze uporządkowanymi akcesoriami. Duża pojemność i wyposażenie oraz jakość wykończenia zaczerpnięte z profesjonalnych rozwiązań sprawiają, że zarówno zawodowcy jak hobbyści docenią ten produkt w swoim warsztacie, mobilnej stacji serwisowej czy magazynie.

Materiał i wykonanie

Materiałem użytym do produkcji skrzynki jest wysokoudarowy polipropylen – polimer odporny na uderzenia i niewrażliwy chemicznie, znakomicie przystosowany do pracy w cięższych warunkach warsztatowych, w obecności smarów, olejów, ługów itp. Praktyczny czarny kolor pozwala dodatkowo zachować estetykę w takich warunkach.

Zatrzaski mocujące pokrywę oraz uchwyt do przenoszenia także wykonane są z tworzywa, a ich wytrzymałość zapewni długotrwałe użytkowanie. Żebrowana i odpowiednio profilowana konstrukcja ścian nadaje im dużą sztywność i pozwala przenosić spore ciężary.


Opis produktu napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Licencja ta nie obejmuje jednak wszystkich treści. Zapoznaj się z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Zespół Makina.pl poświęca dużo wysiłku, by zapewnić dokładne i aktualne informacje na podstawie danych i ilustracji dostarczanych przez producentów. Opisy i zdjęcia prezentujemy w dobrej wierze, nie możemy jednak wyeliminować pomyłek lub nieoczekiwanych zmian wprowadzonych przez producenta ani ponosić za nie odpowiedzialności. Wszystkie prawnie chronione znaki i nazwy należące do producentów i innych podmiotów są wykorzystane wyłącznie w celach informacyjnych.

Długość całkowita [mm] 475
Szerokość całkowita [mm] 265
Wysokość całkowita [mm] 227

Dane techniczne produktów prezentujemy w celach poglądowych na podstawie informacji dostarczanych przez producentów. Wszystkie wartości liczbowe muszą być traktowane z tolerancją związaną ze specyfiką pomiarów lub trudnością w precyzyjnym zdefiniowaniu mierzonej wielkości. Ponadto nie możemy całkowicie wykluczyć błędów oraz zmian wprowadzonych przez producenta podczas ciągłego rozwoju produktów.

No customer comments for the moment.

Only registered user can post a new comment.

Opcje zaznaczenia

Zaznaczyłeś słowo lub kilka słów.

Zaznaczyłeś krótki fragment tekstu.

Zaznaczyłeś dłuższy tekst.

Jeśli zamierzasz skopiować ten fragment, użyj poniższego pola. Tekst w nim został już przygotowany do legalnego wykorzystania i nie może być zmieniany (wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy):

Opis produktu napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Zapoznaj się też z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Porównaj produkty

Użyj przycisku Porównaj na stronie produktu

Koszyk  

    jest pusty