Makina
Skrzynia transportowa AluPlus ProfiBox S 81

Skrzynia transportowa
AluPlus ProfiBox S 81

Allit
Skrzynia transportowa AluPlus ProfiBox S 81

Produkty nie zawierają przykładowych akcesoriów i dodatków widocznych na niektórych zdjęciach

Duża skrzynia do transportu z grubej aluminiowej blachy. Zaopatrzona w uszczelkę i mocne zatrzaski, chroni przed pyłem i zachlapaniem. Daje się ustawiać jedna na drugiej.

Więcej szczegółów


665,50zł brutto

Skorzystaj ze zniżki
przy zakupie większej ilości

AL420033


Kupując więcej jednakowych produktów
zyskujesz niższą cenę:

Przy zakupie przynajmniej 2 sztuk 3 sztuk 5 sztuk
obniżymy Twoją cenę do 645,50zł 635,50zł 625,50zł

Aluminiowy pojemnik AluPlus ProfiBox S 81 jest przeznaczony do transportu dużego, a zwłaszcza nieporęcznego ekwipunku, który wymaga częstego pakowania i przewożenia. Wykonany z profesjonalną jakością, znajdzie zastosowanie w mobilnych zespołach serwisowych, firmach przeprowadzkowych, ale także w zakładach produkcyjnych czy szkolnym zapleczu. Jest też znakomitym rozwiązaniem dla podróżującego amatora dbającego o swoje wyposażenie.

Solidne rozwiązanie

Skrzynia została wyprodukowana z blachy aluminiowej grubości 1 mm. Nie wymaga ona dodatkowego wykończenia powierzchni, jest odporna na korozję, temperaturę i warunki pogodowe. Odpowiednią sztywność konstrukcji zapewniają dodatkowe żebrowania na ścianach i krawędziach, a także stabilna, wzmocniona krawędź podstawy.

Dzięki okuciom narożników w pokrywie skrzynia jest dodatkowo chroniona przed uszkodzeniem w najbardziej narażonych na uderzenia miejscach. Pokrywa zamykana jest przez dwa zatrzaski klamrowe napinane za pomocą dźwigni, dzięki czemu mocno przylega do ścian pojemnika. Pod pokrywą znajduje się gumowa uszczelka, której skrzynia zawdzięcza dobrą ochronę przed pyłem, chlapiącą wodą, deszczem i innymi szkodliwymi wpływami.

Funkcjonalność i estetyka

Dobry materiał ułatwia usuwanie zanieczyszczeń i zachowanie czystości i estetyki pojemnika nawet przy intensywnym użytkowaniu w trudnych warunkach. Boczne uchwyty służące do wygodnego przenoszenia załadowanej skrzyni posiadają przyjazne w dotyku nakładki z tworzywa poprawiające komfort pracy.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem są okucia pokrywy z zaczepami pasującymi do profilu dna pojemnika. Dzięki temu można składować w stosie jednakowe pojemniki nie ryzykując ich przesuwania się podczas transportu. Pokrywa jest także chroniona przed nadmiernym otwarciem i przytrzymywana przez tekstylne ograniczniki.

Jeżeli potrzebujesz zabezpieczyć zawartość skrzyni przed niepowołanym dostępem, możesz skorzystać z otworów przygotowanych w zatrzaskach pokrywy. Pozwalają one na założenie opcjonalnych zamków z kluczem lub kłódek, albo na zaplombowanie pojemnika.

Wypróbuj inne warianty


Opis produktu napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Licencja ta nie obejmuje jednak wszystkich treści. Zapoznaj się z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Zespół Makina.pl poświęca dużo wysiłku, by zapewnić dokładne i aktualne informacje na podstawie danych i ilustracji dostarczanych przez producentów. Opisy i zdjęcia prezentujemy w dobrej wierze, nie możemy jednak wyeliminować pomyłek lub nieoczekiwanych zmian wprowadzonych przez producenta ani ponosić za nie odpowiedzialności. Wszystkie prawnie chronione znaki i nazwy należące do producentów i innych podmiotów są wykorzystane wyłącznie w celach informacyjnych.

Pojemność użyteczna
Szerokość wewnętrzna [mm] 730
Głębokość wewnętrzna [mm] 325
Wysokość wewnętrzna [mm] 305
Objętość [L] 81
Składowanie w stosie
Możliwość układania w stos tak
Stopień ochrony
Ochrona przed ciałami stałymi pyłoodporne
Ochrona przed wodą bryzgoszczelne
Transport
Uchwyt do przenoszenia tak
Materiał
Rodzaj głównego materiału konstrukcyjnego aluminium
Grubość [mm] 1.0
Odporność na oleje i smary tak
Udogodnienia
Uszczelka pokrywy tak
Kontrola możliwości otwarcia opcjonalny zamek z kluczem
Wymiary
Długość całkowita [mm] 785
Szerokość całkowita [mm] 390
Wysokość całkowita [mm] 345

Dane techniczne produktów prezentujemy w celach poglądowych na podstawie informacji dostarczanych przez producentów. Wszystkie wartości liczbowe muszą być traktowane z tolerancją związaną ze specyfiką pomiarów lub trudnością w precyzyjnym zdefiniowaniu mierzonej wielkości. Ponadto nie możemy całkowicie wykluczyć błędów oraz zmian wprowadzonych przez producenta podczas ciągłego rozwoju produktów.

No customer comments for the moment.

Only registered user can post a new comment.

Opcje zaznaczenia

Zaznaczyłeś słowo lub kilka słów.

Zaznaczyłeś krótki fragment tekstu.

Zaznaczyłeś dłuższy tekst.

Jeśli zamierzasz skopiować ten fragment, użyj poniższego pola. Tekst w nim został już przygotowany do legalnego wykorzystania i nie może być zmieniany (wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy):

Opis produktu napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Zapoznaj się też z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Porównaj produkty

Użyj przycisku Porównaj na stronie produktu

Koszyk  

    jest pusty