Makina


Nasze zasady

Na pewno zastanawiasz się, dlaczego uważamy nasz sklep za jeden z najlepszych. Mamy swoje powody. Oto 10 zasad, którymi kierujemy się w Makina.pl:

Nasze artykuły znamy osobiścieProdukty, które sprzedajemy, przynajmniej raz widzielismy na własne oczy

Wiele sklepów oferuje na sprzedaż maszyny, które nawet przedstawiciele handlowi znają tylko z katalogów. Uważamy, że to żadna sztuka chwalić zalety czegoś, czego się nie zna.

Zaopatrujemy się u siebieSami zaopatrujemy się we własnym sklepie

Mamy swój warsztat i używamy w nim tego samego wyposażenia, które oferujemy naszym klientom. Oznacza to, że znamy jego możliwości i ograniczenia. Sprawdzamy też, jakie wyposażenie będzie pasować, a jakie nie.

Nie oferujemy produktów niedostępnychW katalogu mamy tylko produkty, które faktycznie istnieją

Nie chcemy, żebyś tracił czas na przeglądanie artykułów, które od lat są niedostępne lub wycofane z produkcji.

Testujemy produktyTestujemy to, co sprzedajemy

Elektronarzędzia i obrabiarki, i tak testowane przez producenta, można przynajmniej uruchomić przed wysyłką. Narzędzia i sprzęt warsztatowy sprawdzamy poświęcając i niszcząc kilka egzemplarzy. Nic tak nie wzbogaca wiedzy jak własne doświadczenia.

Uważnie redagujemy opisyDo opisów produktów przywiązujemy ogromną wagę

Zamiast na oślep kopiować katalogi, nasze informacje redagujemy sami. Nie ma nic bardziej irytującego niż decydowanie o zakupie drogiej maszyny na podstawie zdawkowego i niechlujnego opisu.

Unikamy sztucznej konkurencjiWybieramy produkty tak, by nie tworzyć sztucznej konkurencji

W jednej kategorii znajdziesz prawdopodobnie produkty tylko jednego producenta - tego, którego uznaliśmy za najlepszego. Szukaliśmy długo, abyś nie musiał godzinami wybierać spośród takich samych artykułów. Pozwól się wyręczyć.

Wolimy produkty niebanalnePreferujemy produkty, których nie znajdziesz w przeciętnym magazynie

W wielu sklepach internetowych sprzedawcy oferują to samo, co zobaczyli w markecie dla majsterkowiczów. Wolimy jednak być bardziej pomysłowi.

Kierujemy się jakością zamiast cenyPrzywiązujemy większą wagę do wysokiej jakości niż do niskiej ceny

Niewielu sprzedawców powie Ci to otwarcie, ale niższe ceny biorą się głównie z oszczędzania na jakości. Dlatego znajdziesz w naszym sklepie artykuły droższe, ale o lepszych parametrach.

Dopasowujemy kompleksowe rozwiązaniaNaszą ambicją jest zapewnić kompleksowe wyposażenie i akcesoria

Nie zadowalamy się dodaniem nowego produktu do sklepu, ale zawsze szukamy, co jeszcze mogłoby do niego pasować, nawet z zupełnie innej kategorii. Wszystko po to, żebyś cały warsztat wyposażył w jednym sklepie.

Stale poszerzamy wiedzęRozwijamy się i poszerzamy wiedzę

Czytamy fachową literaturę, jeździmy na targi, bierzemy udział w szkoleniach. Nawet nasz dyrektor handlowy jest inżynierem po Akademii Górniczo-Hutniczej. To nie znaczy, że wiemy wszystko, ale nawet jeśli czegoś nie wiemy, sprawdzimy to.

Artykuł Nasze zasady napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Licencja ta nie obejmuje jednak wszystkich treści. Zapoznaj się z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Opcje zaznaczenia

Zaznaczyłeś słowo lub kilka słów.

Zaznaczyłeś krótki fragment tekstu.

Zaznaczyłeś dłuższy tekst.

Jeśli zamierzasz skopiować ten fragment, użyj poniższego pola. Tekst w nim został już przygotowany do legalnego wykorzystania i nie może być zmieniany (wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy):

Artykuł Nasze zasady napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Zapoznaj się też z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Porównaj produkty

Użyj przycisku Porównaj na stronie produktu

Koszyk  

    jest pusty