Makina


Bezpieczne płatności

Dokonując zamówień w naszym sklepie możesz wybrać jedną z dwóch najpopularniejszych metod płatności: zwykły przelew lub płatność online. Niezależnie od tego, którą formę wybierzesz, schemat postępowania jest podobny:

  1. Bezpośrednio po złożeniu zamówienia nie dokonujesz jeszcze płatności. Zamiast tego nasi pracownicy sprawdzają zamówienie. Być może zamiast kilku produktów bardziej opłacalny jest zestaw. A może przez pomyłkę zamówiłeś produkty nie pasujące do siebie. Jeśli okaże się, że będziemy mogli zaproponować jakieś ulepszenie, skontaktujemy się z Tobą (z reguły nie trwa to dłużej niż kilka godzin).
  2. Gdy wszystko jest w porządku, otrzymasz wiadomość zatytułowaną Oczekiwanie na płatność. Znajdziesz w niej dokładne dane, za pomocą których wykonasz przelew lub zapłacisz online.
  3. Zaraz po zaksięgowaniu płatności Twoje produkty są wysyłane. O tym i o rezultacie płatności także zostaniesz powiadomiony.

Przelew bankowy

Wybierając tę formę zapłacisz za pomocą zwykłego przelewu. Możesz go zlecić w swoim banku, a nawet nadać na poczcie. Realizacja przelewu zwykle trwa jeden dzień roboczy.

Aby to przyśpieszyć wystarczy wysłać nam potwierdzenie przelewu jeszcze zanim dotrze na nasze konto.

Ten rodzaj płatności nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

 

Porównaj produkty

Użyj przycisku Porównaj na stronie produktu

Koszyk  

    jest pusty