Makina


Wspieramy instytucje badawcze i edukacyjne

 

 

Wychodzimy na przeciw instytucjom, które nie mogą obejść się bez dużej ilości profesjonalnego i drogiego sprzętu, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatową na wszystkie produkty.

Doskonale wiemy, jak dużym problemem jest utrzymanie w porządku. Wystarczy kilka przewodów, kabli i oporników w jednym miejscu, aby je skutecznie pomieszać, poplątać i narazić na uszkodzenia. Producenci urządzeń sprzedają swoje produkty w nieporęcznych opakowaniach, co z kolei powoduje, że sporadycznie chowa się je w bezpieczne miejsca.

Odroczony termin płatności

Od państwowych instytucji edukacyjnych nie wymagamy płatności z góry, ani żadnych skomplikowanych zaświadczeń. Wystarczy przesłanie potwierdzonego przez kwesturę lub inną komórkę księgową zamówienia. W celu potwierdzenia i ustalenia terminu płatności prosimy każdorazowo o kontakt.

Jak sprawdzić cenę?

Rabaty zależą od wielkości zamówienia i wynoszą od 2% na stały asortyment. Wystarczy złożyć zamówienie w sklepie lub przesłać do nas mail z adnotacją, iż jesteście Państwo instytucją edukacyjną, a w ciągu kilku chwil otrzymacie Państwo odpowiedź z przyznanym rabatem i wyceną.

Porównaj produkty

Użyj przycisku Porównaj na stronie produktu

Koszyk  

    jest pusty