Makina

Wynajem krótko- i długoterminowy mównic

Zajmujesz się organizacją imprezy, bankietu, wydarzenia politycznego lub spotkania ważnej osobistości z fanami? A może to rozpoczęcie roku szkolnego w Twojej szkole? Niezależnie od tego jakiej rangi wydarzenie to będzie zawsze wypada gości profesjonalnie ugościć. Na wynajem posiadamy mównice z pleksi o nowoczesnym i efektownym design'ie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Opis kategorii produktów napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Licencja ta nie obejmuje jednak wszystkich treści. Zapoznaj się z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Opcje zaznaczenia

Zaznaczyłeś słowo lub kilka słów.

Zaznaczyłeś krótki fragment tekstu.

Zaznaczyłeś dłuższy tekst.

Jeśli zamierzasz skopiować ten fragment, użyj poniższego pola. Tekst w nim został już przygotowany do legalnego wykorzystania i nie może być zmieniany (wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy):

Opis kategorii produktów napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Zapoznaj się też z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Porównaj produkty

Użyj przycisku Porównaj na stronie produktu

Koszyk  

    jest pusty