Makina

Nowoczesne medale i statuetki

Żyjemy w czasach globalizacji i masowego tworzenia produktów. Wyszliśmy na przeciw naszym Klientom i proponujemy nietypowe, jedyne w swoim rodzaju medale sportowe, odznaki okolicznościowe oraz statuetki. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, a obok standardowych wzorów jesteśmy w stanie przygotować projekt medalu czy statuetki dedykowany, jedyny w swoim rodzaju, nawiązujący do okazji, loga wydarzenia lub czego tylko chcesz.

Dodatkowo oferujemy możliwość dobrania tasiemki zarówno jeżeli chodzi o długość, szerokość jak i sposób wykończenia. Może być gładka, ale również oferujemy personalizację tasiemek sportowych.

Do tworzenia medali i statuetek wykorzystujemy pleksi, drewno, laminat grawerski oraz aluminium oksydonowane. Również mieszamy te materiały ze sobą i uzyskujemy niepowtarzalny efekt. 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć na naszej stronie, a wśród nich nasze realizacje.

Możliwość zrobienia pudełek z wypełnieniem na medale. 

Opis kategorii produktów napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Licencja ta nie obejmuje jednak wszystkich treści. Zapoznaj się z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Opcje zaznaczenia

Zaznaczyłeś słowo lub kilka słów.

Zaznaczyłeś krótki fragment tekstu.

Zaznaczyłeś dłuższy tekst.

Jeśli zamierzasz skopiować ten fragment, użyj poniższego pola. Tekst w nim został już przygotowany do legalnego wykorzystania i nie może być zmieniany (wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy):

Opis kategorii produktów napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Zapoznaj się też z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Porównaj produkty

Użyj przycisku Porównaj na stronie produktu

Koszyk  

    jest pusty