Makina

Wykroje i elementy z tworzyw piankowych

Ochronny amortyzator do armatury szklanej Wykrój z pianki jako przekładka drobnych elementów Wykrój do kontenera na sprzęt nagłaśniający Sklejany warstwowo wykrój według projektu klienta Prostokątny wzór nacięć w piance do ręcznego kształtowania Sześciokątne nacięcia w piance do kształtowania ręcznego Formatki z pianek różnej grubości Wycięcia we wkładce na narzędzia elektrotechniczne Formatka z pianki falistej do wklejenia w walizce Jednorazowy wykrój z pianki według projektu klienta Seria elementów piankowych do sklejania z warstw Wykrój z pianki do ochrony szkła laboratoryjnego

Kliknij dowolny obrazek aby powiększyć

Przewiń do produktów

Pojedyncze sztuki lub dłuższe serie

Jeśli potrzebujesz nietypowego wykroju z pianki, to możemy go dla Ciebie zrobić. Jeżeli nie dysponujesz rysunkiem technicznym lub projektem, nie martw się – zrobimy projekt na podstawie Twoich informacji, zdjęć lub przesłanych przedmiotów. Możesz zamówić u nas między innymi:

  • prostokątne formatki z pianki
  • wkłady do szuflad i skrzyń na narzędzia
  • elementy o skomplikowanych kształtach i otworach
  • wkładki do pudełek i pojemników
  • ochronne przekładki i amortyzatory do elementów szklanych
  • narożniki ochronne z pianki do pudeł kartonowych
  • i wiele innych elementów według Twojego pomysłu

Opis kategorii produktów napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Licencja ta nie obejmuje jednak wszystkich treści. Zapoznaj się z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Opcje zaznaczenia

Zaznaczyłeś słowo lub kilka słów.

Zaznaczyłeś krótki fragment tekstu.

Zaznaczyłeś dłuższy tekst.

Jeśli zamierzasz skopiować ten fragment, użyj poniższego pola. Tekst w nim został już przygotowany do legalnego wykorzystania i nie może być zmieniany (wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy):

Opis kategorii produktów napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Zapoznaj się też z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Porównaj produkty

Użyj przycisku Porównaj na stronie produktu

Koszyk  

    jest pusty