Makina

Pianki ozdobne i prezentacyjne

Elegancka walizka na próbki perfum z welurowanej pianki Aksamitna pianka z wycięciami zamontowana w walizce Połączenie różnokolorowych pianek z welurowym wykończeniem Walizka prezentacyjna z dekoracją Podstawka na bilecik wizytowy z welurowanej pianki Sam bilecik również został wycięty w ramach usługi Ozdobny wkład do walizki z welurowanej pianki Logo wykonane z pianki pokrytej złotym lakierem Element dekoracyjny z miękkiej pianki pokrytej czerwonym welurem Serce z pianki jako element zamówionej dekoracji stołu Element wkładu do walizki wykonany z tworzywa sztucznego i pianki

Kliknij dowolny obrazek aby powiększyć

Przewiń do produktów

Opis kategorii produktów napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Licencja ta nie obejmuje jednak wszystkich treści. Zapoznaj się z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Opcje zaznaczenia

Zaznaczyłeś słowo lub kilka słów.

Zaznaczyłeś krótki fragment tekstu.

Zaznaczyłeś dłuższy tekst.

Jeśli zamierzasz skopiować ten fragment, użyj poniższego pola. Tekst w nim został już przygotowany do legalnego wykorzystania i nie może być zmieniany (wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy):

Opis kategorii produktów napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Zapoznaj się też z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Porównaj produkty

Użyj przycisku Porównaj na stronie produktu

Koszyk  

    jest pusty