Makina

Wypełnienia piankowe walizek i skrzyń

Wypełnienie na próbki osprzętu światłowodowego Walizka na zestaw sprzętu pomiarowego Wielopoziomowe wypełnienie walizki z pianki Wypełnienie walizki na sprzęt pomiarowy Kilkuczęściowy wkład z wyjmowanymi elementami Montaż wyściółki w gotowej walizce Zamontowana wyściółka piankowa w gotowej walizce Przykład dopasowania uniwersalnego wkładu do walizki Uniwersalny wkład z kwadratowymi nacięciami Wkład uniwersalny z sześciokątnymi nacięciami Indywidualny projekt wykonany dla konkretnych przedmiotów Wkład do walizki na narzędzia Wkład z twardej pianki do walizki ochronnej Wycięcia w piance wykonane według projektu klienta Pojedyncze sztuki zamówień indywidualnie projektowanych Wkład do walizki na sprzęt nagłaśniający Walizka z uniwersalnym wypełnieniem piankowym Pianka falista w wieku wypełnianej walizki Pianka do walizki na figurki do gier Wkładka z pianki do blaszanego pojemnika Przykładowe wypełnienie do walizki z narzędziami Walizka z pianką do prezentacji profili okiennych Wypełnienie piankowe do walizki z profilami okiennymi

Kliknij dowolny obrazek aby powiększyć

Przewiń do produktów

Opis kategorii produktów napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Licencja ta nie obejmuje jednak wszystkich treści. Zapoznaj się z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Opcje zaznaczenia

Zaznaczyłeś słowo lub kilka słów.

Zaznaczyłeś krótki fragment tekstu.

Zaznaczyłeś dłuższy tekst.

Jeśli zamierzasz skopiować ten fragment, użyj poniższego pola. Tekst w nim został już przygotowany do legalnego wykorzystania i nie może być zmieniany (wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy):

Opis kategorii produktów napisany przez Sklep internetowy Makina.pl jest objęty licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Polska License. Zapoznaj się też z naszymi zastrzeżeniami prawnymi.

Porównaj produkty

Użyj przycisku Porównaj na stronie produktu

Koszyk  

    jest pusty